Tak Pomagam

post z dnia

W dniach 11-12 grudnia 2015 r. nasz Ośrodek włączył się w IX Ogólnopolską Zbiórkę Żywności Caritas Polska pod hasłem „Tak Pomagam”. Udział w zbiórce wzięli pracownicy Ośrodka oraz wolontariusze. Akcja została przeprowadzona w dwóch sklepach sieci Biedronka na terenie miasta Chorzowa. Dzięki ofiarności naszych darczyńców udało nam się zebrać 525 kg żywności. Zebrane artykuły zostaną przekazane w formie paczek żywnościowych dla najuboższych mieszkańców Chorzowa oraz posiłków dla Domu Pomocy Społecznej oraz Domu Dziennego Pobytu w Chorzowie, są to placówki prowadzone przez Caritas Archidiecezji Katowickiej. Z całego serca pragniemy podziękować naszym ofiarodawcom za przekazane artykuły, przedstawicielom sieci Biedronka oraz wszystkim wolontariuszom oraz pracownikom Ośrodka za pomoc w zbiórce.