Nowa elewacja domu pomocy społecznej

post z dnia

Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy remont elewacji budynku Ośrodka Św. Florian Domu Pomocy Społecznej. W trakcie wykonywanych robót ocieplono kompleksowo ściany zewnętrzne obiektu wraz z położeniem tynku silikatowo-silikonowego. Dodatkowo przeprowadziliśmy wymianę poszycia dachowego na przybudówkach wymieniliśmy częściowo stolarkę drzwiową oraz daszki nad wejściami do budynku. Budynek zyskał nowe oświetlenie zewnętrzne wraz z reklamą i nazwą Ośrodka oraz monitoringiem.

Prace trwały w okresie od listopada 2015r. do maja 2016r.z przerwami spowodowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Całkowity koszt przedsięwzięcia przekroczył 220.000 zł

Kierujemy serdeczne podziękowanie Zarządowi Fundacji Caritas Katowice za przekazanie na ten cel 80.000 zł. W tym miejscu wyrażamy wdzięczność wszystkim ofiarodawcom za przekazania 1 % swojego podatku dochodowego na Fundację Caritas Katowice.

Serdeczne Bóg Zapłać!